United Kingdom Open Professional Standard Championship
Bournemouth, 22.1.2003
169 párů
Kolo Pořadí Pár   Země
Finále 1. Christopher Hawkins Hazel Newberry Anglie
2. Timothy Howson Joanne Bolton Anglie
3. Jonathan Wilkins Katusha Demidova USA
4. William Pino Alessandra Bucciarelli Itálie
5. Alan Shingler Donna Shingler Anglie
6. Jonathan Crossley Lyn Marriner Anglie
Semifinále 7.-13. Tony Dokman Amanda Owen Holland
Koji Hiyama Kumiko Hiyama Japonsko
Roberto Villa Morena Colagreco Itálie
Alessandro Firmo Michelle Barry Itálie
Michele Bonsignori Monica Baldasseroni Itálie
Giampiero Giannico Charlotte Joergensen USA
Heiko Kleibrink Giselle Keppel Německo
Čtvrtfinále 14.-24. Fabio Bosco Marina Ferrari Itálie
Stefan Ossenkop Pia David Německo
Mirco D'Agostino Arriana D'Amico Itálie
Giuliano Nironi Simonetta Vecchi Itálie
Susumu Onda Mariko Onda Japonsko
Alexei Galtchun Tatyana Demina Rusko
Luca Tonello Ekaterina Baroulina Rusko
Mirko Selli Marika Selli Itálie
Roberto Giuliato Serena Pico Itálie
Shintaro Yanagibashi Kumiko Asami Japonsko
Seiji Tanido Emi Hayano Japonsko
Osmifinále 25. Erminio Stefano Luana Conte USA 23x
"48" 26. MARCEL GEBERT LENKA GEBERTOVÁ ČESKÁ REPUBLIKA 21x
27. Sam Kaiho Mari Kaiho Japonsko 20x
28. Shozo Ishihara Toko Shibuya Japonsko 17x
29. Roberto Regnoli Tania Berto Itálie 14x
30. Igor Litvinov Julia Ivleva USA 13x
31.-33. Stefano Fanasca Michela Battisti Itálie 12x
31.-33. Stanislav Bekmatov Natalia Urban Rusko 12x
31.-33. Adam Reeve Karen Reeve Island 12x
34. Naoki Iezumi Tomomi Iezumi Japonsko 11x
35.-38. Takeshi Sasaya Kumi Sasaya Japonsko 8x
35.-38. Sami Yli-Piipari Karita Yli-Piipari Finsko 8x
35.-38. Gerwin Biedermann Betty Urbeinz Německo 8x
35.-38. Gianfranco Galeone Laredana Manigraso Itálie 8x
39.-40. Anton Du Beke Erin Boag Anglie 7x
39.-40. Ilia Danilov Tatiana Rybalko Rusko 7x
41.-43. Garry Gekhman Rita Gekhman USA 5x
41.-43. Michele Bacci Denise Mayes Anglie 5x
41.-43. Hide Miyajima Sumie Shimizu Japonsko 5x
44. Tohru Maeda Misuzu Ezawa Japonsko 4x
45.-46. Alexei Kolodkin Anna Kolodkina Rusko 2x
45.-46. Vadym Postnikov Olga Baskatova Ukrajina 2x
47. Nicola Bini Laura Lunetta Itálie 1x
48. Gaiacomo Agrello Catherine Blondell USA 0x
3. kolo Martin Odstrčil Markéta Šrámková Česká republika